• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   2008 yılında Ankara'da inşaat alanında alt yapı firmalarına temiz su, koruge boru ve ek parçaları üretmek üzere faaliyetine başlamıştır.

   2011 yılına kadar kendi üretmiş olduğu boru ve ek parçaların satış ve pazarlamasını kendi bünyesinde sürdürmüştür. Daha sonra üretilen boru ek parçaların satış ve pazarlamasını yapmak üzere ARSUS Tarım Sulama Sistemleri Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurarak, imalat ile pazarlama faaliyetlerini birbirinden ayırmıştır. Teknolojik gelişmelere paralel olarak e-ticaret platformunda www.tabanfiyat.com ‘u kurarak tüm Türkiye’ye inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır. 

   Firmamız inşaat sektörünün yoğun olarak faaliyet gösterdiği Ankara/Rüzgarlıda, sektördeki büyük markalarının bayisi olarak faaliyetlerine devam etmekte ve aynı zamanda temiz su boru ve ek parçaları ilekoruge boru ve ek parçalarının tüm Türkiye’ye satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

   Firmamız özellikle büyük alt yapı çalışmalarında, madencilik ve enerji sektöründe üretim tesislerinin kurulması aşamasında firmalara teknik danışmanlık hizmeti vermekte ve aynı zamanda özel sipariş üzerine farklı boy, ölçü ve derecelerde üretim yapmaktadır.

   Firmamız, Ankara/Kazan’da bulunan modern üretim tesisleri, profesyonel pazarlama kadrosu ve araçlarıyla ilde ve bölgede hizmet vermektedir. Kalite ve geniş seçeneklerle doğrudan tüketicilerin ve müteahhitlerin tercihi olan ürün yelpazesiyle, ildeki ve bölgedeki saygın firmalar arasında yer almaktadır. Şirketimiz yenilikçi ve çağdaş kadrosuyla,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Ürün portföyümüzü sürekli arttırma, sizlere daha kaliteli ve uygun fiyatlarda ürün sunma çabasındayız. Sizlere bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ürün ve güvenilir hizmet politikamızı daha da geliştirerek, bundan sonrada inşaat malzemelerin de çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.
    
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.