• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   ANSA YAPI İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

   Ansa Yapı İnşaat Mühendislik San Tic Ltd Şti, 2003 yılında Ankara’da inşaat malzemeleri satış ve pazarlaması konusunda faaliyete başlamıştır.İnşaat sektörünün yoğun olarak faaliyet gösterdiği  Ankara/Rüzgarlıda, kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde, Türkiye’ nin sektördeki büyük markaları ile birlikte çalışarak hızla büyümüş ve önemli bir Pazar payına sahip hale gelmiştir.

   Firmamız teknolojiyle paralel olarak sürekli kendini yenilemektedir. Bu bağlamda 2006 yılında Türkiye'nin ilk e-ticaret sitelerinden biri olan Tabanfiyat.com sitesini kurarak tüm dünyaya yapı elemanları satışı gerçekleştirmektedir.

   Şirketimiz yenilikçi ve çağdaş kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Ürün portföyümüzü sürekli arttırıp, sizlere daha kaliteli ve uygun fiyatlarda ürün sunma çabasındayız.

   Bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ürün ve güvenilir hizmet politikamızı daha da geliştirerek, bundan sonrada mekanik malzeme gruplarında, çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.

   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.